072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושאתר אינטרנט רב תוכן זה, הוא פורטל אשר הוקם במטרה לרכז את אפשריות הבילוי והתיירות באזור השרון. הלקוח פנה אל חברתנו, בדרישה להקים אתר אינטרנט המאפשר הזנה מתמדת של תכנים בתצורה גרפית מרהיבה וקלה לשימוש, עם דגש על אפשרויות הזנה של תכני מדיה שונים, סרטונים, גלריות תמונות ועוד.

 

התהליך

 

אפיון האתר, הוא השלב הקריטי ביותר בתהליך בניית אתר מסוג זה. אפיון האתר, כולל בתחילה כמובן את אפיון מסד הנתונים, אליו תוזן האינפורמציה השונה והקישורים אל סרטוני הווידיאו, התמונות והטקסטים, ושאר התכנים המופיעים האתר. השלב הבא בתהליך, הוא כמובן הקמתו של ממש ניווט נוח ויעיל, המאפשר לגולש להתמצא בקלות באתר, ולהגיע אל תחומי העניים הרלוונטיים בעבורו.


הביצוע


ביצוע בניית אתר זה, כלל תחילה כאמור, את הקמת בסיס הנתונים. לאחר הקמתו וקביעת האינדקסים, הוקמה מערכת הניהול עבור הלקוח, אשר מאפשרת לו יצירה של באנרים חדשים בכל קטגוריה, הזנת תכנים פרסומיים אל האתר, שילוב קטעי ווידיאו משתנים באזורים שונים באתר, וכן אפשרות יצירת קשר עם כל תיירן המוצג במערכת האתר.


התוצאה


פורטל תיירות אשר התקבל בסיום בניית האתר, הוא פורטל רב אינפורמציה, קל ונוח לשימוש, המציג את המידע באופן בהיר ונוח להבנה. המחפשים אחר מוקדי תיירות ובילוי בשרון, ימצאו באתר את כל מבוקשם, ויוכלו בקלות וביעילות להגיע אל מגוון אפשרויות ואטרקציות באזור, ולקבל מידע מקיף ומתחדש אודות האפשרויות השונות לבילוי ולתיירות בשרון.

1198