072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפוש 

המרכז הבינלאומי לקבלה צפתית, מפתחי קבלה-תור בארץ ישראל בשותפות עם שותפות 2000, הסוכנות היהודית והפדרציה של פאלם ביץ. המרכז לקבלה צפתית ממוקם בעיר העתיקה של צפת ומפעיל חבילות חוויה תיירותית במרכז עצמו ובמקומות קדושים בארץ, לקבוצות, יחידים, פרטיים ועסקיים. החוויות התיירותיות של קבלה-תור חושפות את אוצרות הקבלה והמיסטיקה הצפתית לקהלים מגוונים מישראל ומהעולם בצורה רוחנית ותרבותית מיוחדת במינה.

התהליך:
תהליך בניית הקונספט עבור אתר אינטרנט שישקף את כל פעילויות החברה החל מהגדרת הצרכים של הלקוח. הדרישות העיקריות שעלו הם: אתר שיתפקד בשפות רבות, שיתמוך במיני אתר לטיולים ולחבילות האופציונאליות, שיאפשר שמירה על קשר עם הלקוחות והתורמים ויהווה כלי שיווקי עבור המרכז. עיצוב האתר ובניית הניווט הקלאסי עבור אתר זה ענה בדיוק על הצרכים ויותר. הצגה תדמיתית למרכז, העברת המסר השיווקי, החלוקה לקטגוריות וקטגוריות משנה, מאפשרת לגולש להגיע למידע הרצוי במהירות וביעילות.


הביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת לגשת ולערוך את כל אזורי האתר, בכל השפות. שאת, בעזרת ממשק נוח וידידותי לביצוע שינויים ברמת התוכן, גלריות ותמונות, וכן, הוספת עמודים וקטגוריות בצורה קלה ונוחה. לאתר נבנתה מערכת שימור לקוחות המאפשרת הרשמה דרך האתר, הרשמה באמצעות משרד אחורי ושליחת דיוור שוטף למתעניינים. המידע על שיעורים, הסמינרים, החבילות ולוח השנה משאיר את הגולשים באתר יותר זמן מהרגיל ומאפשר קידום נח במנועי חיפוש.


התוצאה:
אתר אינטרנט בתחום התיירות המשלב מידע ותוכן תדמיתי ומעבר לכך, על משרד קבלה תור והפעילויות המבוצעות בו. האתר נבנה בשש שפות שונות ( עברית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, רוסית וספרדית) ומתוכנן להתרחב לכ- 9 שפות עד סוף 2009. גלריית תמונות רחבות, קו"ח של אמנים ואנשי קבלה, סמינרים ועוד מדגישים את החוויה הקבליסטית בצורה מזמינה ונעימה לעין. בבניית האתר שמנו דגש על עיצוב אחיד מתאים ומזמין, ממשק מפותח וניווט קל לגולש וקידום האתר במנועי חיפוש.

674