072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר אינטרנט , קשת איילון - מרכז למוסיקה ,כללה תהליך של מיתוג, במטרה להעביר את המסרים והפעילויות של המרכז בצורה ממוקדת ויעילה.

התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר. לאחר הגדרת נתונים אלו, החל שלב העיצוב ובניית קונספט גרפי מתאים. המטרה הראשונית הייתה הצגת אופי המרכז ופעילותיו הנרחבות בטיפוח וקידום כנרים צעירים.

באפיון האתר הוחלט על בניית אתר אינטרנט המכיל תוכן , מאמרים ופרסומים, יחד עם הצגת סמינרים וקורסי למידה, קונצרטים וזמני הופעות וכמו כן פנייה לתורמים הגולשים באתר ממקמות שונים בעולם.


ביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת, באמצעות שם משתמש וסיסמא, לגשת לאזורים נפרדים באתר, ובעזרת ממשק נוח וידידותי, לבצע שינויים ותוספות באתר בצורה קלה ונוחה. בצורה זו ניתן להוסיף ולהוריד פעילויות, סדנאות וקונצרטים לפי רלוונטיות.

תוצאה:
אתר תוכן המשקף את המרכז למוסיקה בצורה מקצועית ואיכותית. דרך הגלישה באתר ניתן לקבל מידע רב על סדנאות ופעילויות בנוסף להצצה לגלריית התמונות המציגה את הפעילות השוטפת ואת מגוון תחומי המרכז יחד עם סרטון תדמית המצליח להעביר את נעימות החוויה המוסיקלית.
בבניית אתר האינטרנט ל"קשת אילון", בנינו ממשק מתקדם המאפשר שמירת קשר רציף עם קהל הגולשים והתורמים. בניית האתר נעשתה בשתי שפות למימוש מקסימאלי של הפניות השונות דרך האתר.

291