072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית האתר של חברת" גיא ליין" כללה תהליך של מיתוג מחדש וזאת במטרה להעביר את המסרים של החברה בצורה ממוקדת ויעילה.

התהליך:

תהליך בניית האתר החל משלב הגדרת שוק היעד ומטרות האתר לאחר הגדרת נתונים אלו החל שלב עיצוב לוגו ובניית קונספט עיצובי חדש לחברה. המטרה הראשונית הייתה שדרוג האתר הקיים  (לצפייה בעמוד הבית של האתר הישן). בשלבים מוקדמים של אפיון האתר הוחלט על בניית אתר אינטרנט חדש וזאת מכיוון שמערכת הניהול הייתה מערכת תבניתית שלא אפשרה פיתוח של אפליקציות חדשות על גבייה יחד עם מוגבלות בביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש.

ביצוע:
בניית אתר האינטרנט, כללה בנייה של מערכת ניהול ספקים המאפשרת באמצעות שם משתמש וסיסמא לגשת לאזורים נפרדים באתר , האתר כולל רעיון חדשני באתרי סחר אלקטרוני - שימוש בשני סלי מוצרים –האחד לרכישה והשני לקבלת הצעת מחיר.
בניית ממשק משתמש נוח וידידותי למשתמש , בהשוואה לאתר הקודם , ממשק הניווט של האתר החדש בנוי על ממשק אינטואיטיבי של הגולשים ללא צורך בשימוש בגלילה.


תוצאה:
אתר אינטרנט הכולל סחר אלקטרוני , קטלוג מוצרים , מערכת דיוור ואזורי משתמשים . יחד עם מורכבות האתר הצלחנו לשמור על קונספט עיצובי נקי וייחודי המספק חוויית גלישה אינטואיטיבית בשילוב אופטימיזציה מלאה לכל עמודי האתר. מרבית אתרי המסחר האלקטרוני מתפשרים על התדמית אותה הם מקרינים ,על חשבון פונקציונאלית. בפרויקט זה הצלחנו לשלב בין שני העולמות והתוצאה לפניכם..


592