072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושהלמן מהנדסים יועצים בע"מ, הוא משרד הנדסה וותיק בישראל, המספק ללקוחותיו שירותי תכנון מערכות אינסטלציה, מערכות כיבוי אש, אוויר דחוס ועוד. המשרד פנה אל חברתנו בכדי להקים אתר אינטרנט המאפשר להציג בפני קהל לקוחות פוטנציאלי ולקוחות קיימים, את שירותי המשרד, ופרויקטים לדוגמא ולהתרשמות.


התהליך

 

תהלי בניית אתר זה, התחיל כמובן בתכנון המעטפת הגראפית עבורו, אך במהרה גלש אל תכנון ליבת האתר, היא המערכת המאפשרת הצגה ועדכון של פרויקטים מהעבר. הצגת הפרויקטים מוגדרת ככזו, שכן באמצעותה ניתן להתרשם באופן הברור ביותר ומיכולותיו ומקצועיות של המשרד.


הביצוע


ביצוע בניית אתר זה, כלל כמובן את עיצובה של מערכת הניווט הפשוטה והנוחה לשימוש, ואת פיתוח עמוד הקטלוג המאפשר הצגה וניווט אל כל פרויקט על פי תחום הבנייה. במקביל, הוקם עמוד המאפשר צפייה בקורות החיים של כל צוות המשרד, לשקיפות מלאה של אנשי המקצוע המועסקים במשרד מול הלקוחות המבקרים באתר.


התוצאה


בסיומו של בניית אתר זה, התקבל כלי המאפשר למשרד ההנדסה להציג את שירותי המשרד ואת ניסיונו הרב בתחום התכנון למערכות השונות באופן הברור ביותר, ובדרך קלה ונוחה לתפעול. כמו כן, ניתנת האפשרות ללקוחות ולגולשים באתר, להכיר מקרוב את צוות המשרד בגישה מהירה אל קורות החיים המוצגים באתר.

1200