072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר ענבי ציון נועד לאפשר לחברה להציג עבור קהל לקוחותיה את מוצריה בתצורה של קטלוג דיגיטלי. החברה, העוסקת משנת 1974 בעיבודי פרי לתעשיית המזון, מספקת מגוון עשיר של קונפיטורות איכותיות, פרות מעובדים ומסוכרים ועוד, פנתה אלינו בכדי לתכנן ולעצב אתר אשר יציג את מוצריה בצורה נאותה ואסטטית.


התהליך


תהליך בניית אתרים המשמשים כקטלוג דיגיטאלי ככלל, כולל בראש ובראשנה אפיון של הדפים הדינאמיים אשר יוזנו אל האתר. דפים דינאמיים, הם למעשה עמודים אשר תכנם מושתת על מידע השמור על בסיסי נתונים, כאשר מאחורי כל עמוד עומדת מערכת הזנת מידע המופעלת על ידי הלקוח.


הביצוע


ביצוע בניית אתר עבור ענבי ציון, כלל תהליך של אפיון מסדי נתונים כאמור, אך יחד עם זאת נכלל בו הליך גרפי לא פשוט, אשר אפשר לחברה להציג על גבי מצגת פלאש מתוחכמת ומרהיבה המוטמעת אל עמוד הבית להציג את המחלקות בקטלוג מוצריה, ומאפשרת גישה ישירה ונוחה אל כל מחלקה.


התוצאה


האתר אשר התקבל בעת בניית אתר ענבי ציון הוא אתר נוח לתפעול, ידידותי וקל לניווט. המעטפת הגראפית משקפת את הענף הקולינארי בה עוסקת החברה, ומערכת ניהול התוכן תאפשר לחברה ללא כל סיוע להזין עוד ועוד מוצרים אל הקטלוג.

1132