072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושסיסטמטיטק, היא חברה העוסקת בייבוא ושיווק של מוצרי אוטומציה והנדסה, וכן בבניית מתקנים ומערכות אוטומציה והרכבה לתעשייה. החברה, המספקת שירות בעיקר לחברות טכנולוגיה בישראל, הגיעה בדרישה אל חברתנו לספק אתר אינטרנט רב עוצמה ואיכותי, אשר יציג את החברה ומוצריה באור המתאים לקהל לקוחותיה.


התהליך

 

תהליך בניית אתר עבור חברת סיסטמטיטק, החל בלמידה מעמיקה אודות תחום העיסוק של החברה, וזאת בכי לבחון את האפשרויות השונות לתפירת מעטפת גראפית וסרטוני פלאש התואמים את מוצריה ושירותיה הייחודיים. במקביל, נבחן הצורך באחסון מידע על גבי בסיס נתונים, על פי דרישות האתר והנחיות הלקוח.


הביצוע

 

ביצוע של בניית אתרים עבור חברות טכנולוגיה, כולל דגש מיוחד על החזות הגראפית, שכן יש צורך כאמור בהתאמה של האתר אל קהל היעד, מעבר להתאמה של חזות האתר אל מוצריה של החברה. על כן, תהליך בניית אתר זה כללה תחילה עיצוב גראפי מקיף, ותכנות של סרטון פלאש אשר הוטמע אל עמוד הבית. לבסוף, פותחו עמודי האתר הפנימיים המאפשרים צפייה בקטלוג מוצרים של החברה ועוד.


התוצאה

 

המסר הברור ביותר המועבר באמצעות בניית אתר זה, הוא מסר המקצועיות והדייקנות של החברה ומוצריה. בתחום זה, בו נדרשת מקצועיות גבוהה ביותר והבנה מעמיקה בתחום, יש להעביר אל קהל היעד תחושת התמצאות וחידוש, המועברת בעוצמה מרבית האמצעות המעטפת הגראפית של האתר, וסרטון הפלאש עתיר המידע המותקן אל עמוד הבית.

1197