072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר אינטרנט לאדריכל דניאל כהנא, משלב חדשנות, חדוות יצירה ואהבת אדם ההולך בשביל המפותל של הגשמת הרצונות והחלומות של הלקוח. מפגש עם המציאות הפיזית, לוחות הזמנים ומגבלות התקציב באות לידי ביטוי מול אדריכל מנוסה ומשרד עתיר ידע. אדריכל דניאל כהנא, מקפיד על שיתוף המזמין בכל שלבי התכנון והעצוב, תוך הטמעת רעיונותיו במעשה היצירה, עד לשלמות המוצר הסופי.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרה מחודשת של שוק היעד. כיוון שאתר האינטרנט של דניאל כהנא נבנה בעבר ע"י חברה אחרת, ומטרתנו הייתה לאפשר עדכון באתר, מצאנו לנכון לבצע ריקונספט (מיתוג וקידום מחדש) לאתר. בעדכון זה, חלק מהאלמנטים באתר שונו וחלקם נשארו כשהיו. האתר שהתקבל בפועל, ענה על רצונות הלקוח, הן העיקריים והן העתידיים. המטרה הראשונית הייתה הצגה תדמיתית של משרד האדריכלות, יחד עם הצגת הפרויקטים של המשרד.


הביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת למשרד האדריכלים, לבצע עדכונים שוטפים של האתר לכל חלקיו. בעזרת ממשק נוח וידידותי לגולש, רבים מוצאים דרכם הישר למידע אותו הם מחפשים. חלון חדשות רצות המעודכן בעמוד הבית מאפשר קידום תוכן ענייני, מפנים האתר אל החזית.


התוצאה:

חידוש בניית אתר אינטרנט בתחום האדריכלות, המשלב מידע תדמיתי אודות המשרד והצגת הפרויקטים שברשותו. האתר מלווה בגלריות תמונות המלוות את הפרויקטים ומדגישות את איכותיות ומקצועיות העבודה האדריכלית שנעשתה. בבניית האתר שמנו דגש על ניווט זורם, אשר לא ייקח את תשומת לב הגולש, אלא יפנה אותה לפרויקטים המוצגים.

617