072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושהפינה היפה של צבייה, צימרים יוקרתיים בחד נס המציעים שילוב נהדר של שלווה בגולן בקירוב לאתרי האטרקציות ופעילויות שונות לזוגות אוהבים. הצורך בשדרוג האתר הקיים, נבע מהרצון להוסיף, לשנות ולערוך בצורה תמידית את אתר האינטרנט שברשותם. בעבר, הוצגה הפינה באתר אינטרנט סטטי, שאפשר עריכה של חלון חדשות בלבד. כמוכן, באמצעות שדרוג האתר ניתן היה להכין את בסיס האתר, לצורך קידום ואופטימיזציה במנועי חיפוש.


התהליך:
תהליך שדרוג האתר החל מעיצוב מחודש של האתר. בעבר היה מוצג האתר ברזולוציה נמוכה שלא אפשרה מרחב משחק בעמוד. עתה, מוצג האתר ברזולוציה של 1024, עמוד רחב, המאפשר הכנסת מידע מלא כולל תמונות. מטרות האתר והרצונות העתידיים של הלקוח, נלקחו בחשבון, ולאחר הגדרת הדברים, החל שלב בניית האתר ומערכת הניהול. המטרה הראשונית הייתה הצגת תדמית יוקרתית ואיכותית לצימרים, אשר יהווה גורם מסנן לפניות לא רלוונטיות דרך האתר.


הביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן, המאפשרת לגשת לכל האזורים באתר בנפרד, ובעזרת ממשק נוח וידידותי של מערכת ה- Back Office, לבצע שינויים, להוסיף עמודים, טיולים וחדשות, וכך, לשלוט במידע המוצג באתר. האתר מורכב מקטגוריות וקטגוריות משנה הבנויות בצורת עץ, ומכילות בתוכן מידע רב שאינו בולט לעיין בהסתכלות ראשונית.
סוגי הבקתות השונות, האטרקציות בסביבה, טיפולי ספא ועוד מוצגים אף הם כל אחד בעמוד משלו. האתר ניבנה לשפה העברית והאנגלית וכעת מפותח האתר גם ברוסית.


התוצאה:
אתר אינטרנט בתחום הצימרים, המשלב מידע אודות הצימר ותוכן נוסף הכולל סוגי אטרקציות ופעילויות שונות בסביבה. האתר מלווה בגלריות תמונות לכל אורכו, הן המדגישות את חווית האירוח שמוצע בצימר. להשלמת החוויה, סיור וירטואלי וסרטון וידאו, אשר נותן את התמונה הקרובה ביותר למציאות ומשאיר את הגולש זמן רב יותר באתר. בבניית האתר שמנו דגש על עיצוב מזמין שיסקרן את הגולשים באתר, יגרום להם לרצות לראות עוד, תוך ממשק ניווט נוח שקל להתמצא בו.656