072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר פיטרו, הוא פרויקט אשר הוקם בשיתוף עם המגזין TheMarker בכדי לאפשר לקהל הרחב להתרשם ממשרדים פתוחים אשר עברו תהליך עיצוב תוך שימוש במוצרים המיובאים על ידי חברת פיטרו, העוסקת בתחום הייבוא של ריהוט משרדי ייחודי למעלה מארבעים שנה.


התהליך

 

הייחודיות שבתהליך בניית אתר פיטרו, הוא בעובדה כי משולבים באתר קטעי ווידיאו המוצגים אינטראקטיבית לגולש על בחירתו. בהתאם למשרד הנבחר, תוצג לגולש אינפורמציה מקפת אודות המשרד, וכן יוצג קטע וידאו הממחיש את מראה המשרד והריהוט אשר הוטמע בו.


הביצוע

 

ביצוע בניית אתרים דינאמיים מסוג זה, כרוכים באפיון מערכת אחורית המאפשרת הזנת המדיה אל האתר על ידי בעלי האתר, הכוללת תכנים טקסטואליים ותכני מדיה אחרים. במקביל, בניית אתר זה דרשה כישורים תכנותיים מתקדמים, אשר באים לידי ביטוי באתר בממשק המשתמש, ובאופן הצגת הנתונים.


התוצאה

 

בסופו של תהליך בניית אתר זה, התקבל אתר דינאמי המציג לגולשים מידה נרחב וברור אודות משרדים פתוחים אותם בחר הלקוח להציג ברשת, כאשר השליטה באתר היא נוחה, קלה וידידותית באמצעות מערכת ניווט גראפית. באתר הבית, מוצגים סרטוני הווידיאו, בהם ניתן לנווט באמצעות מערכת פלאש מובנית אל העמוד.

1191