072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושסוכנות ביטוח דני עובדיה, היא סוכנות ביטוח חדשנית, המציעה מגוון פתרונות על פני מפרש רחב של תחומי ביטוח, המאפשרים ללקוחותיהם ליהנות ממטריית שירותי ביטוח כוללת תחת קורת גג אחת. הסוכנות, הגיעה אל חברתנו בבקשה להקים אתר אינטרנט דינאמי וידידותי למשתמש, המציג את סניפי החברה ושירותיה באור המקצועי ביותר.


התהליך

 

תהליך בניית אתר עבור סוכנות ביטוח זו, כלל שני גורמים עיקריים, הראשון, הוא אפיון המערכת הגראפית המתאימה ביותר עבור אתר אינטרנט מסוג זה, ועל פי טעמו של הלקוח, והשני, היה אפיון הנתונים אשר יוצגו באתר, בכדי להמשיך הלאה אל ביצוע בניית מסד נתונים אשר יאחסן מידע זה.


הביצוע

 

ביצוע בניית אתרים מסוג זה, כולל בראש ובראשונה הצגת מצגות גרפיות אל הלקוח, הממחישות תחילה את העיצוב המוצע ללקוח ממגוון דגמים, ושנית, את תהליך ההתמצאות באתר, החשוב ביותר ושמירה על לקוחות פוטנציאליים בעת ביקורם. החלק השני בחשיבותו בביצוע בניית אתר זה, הוא כמובן הקמה וניתוח של מסד הנתונים, והטמעת מערכות ניהול תוכן ומערכות התקשרות פנימיות.


התוצאה

 

בסיום בניית אתר זה, התקבלה מצגת מרשימה של סוכנות הביטוח על סניפיה, המאפשרת הזנה עצמאית של תכנים אל האתר באמצעות מערכת הזנת תכנים ידידותית. החזות הרצינית של האתר, מבהירה מעל לכל ספק את רצינות הסוכנות ועובדיה, והגישה אל המידע הרלוונטי באתר נותרה קלה ונוחה להפליא.

1196