072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר מרחב שקמה עבור רשות הטבע והגנים, הוא ללא ספק אחד ביצועי הדגל של חברתנו, שכן מעורבים בו גופים נכבדים רבים ובכללם הקרן הקיימת לישראל, רשות העתיקות, המועצה אזורית לכיש ועוד. האתר מספק מידע אודות מרחב שקמה, האזורים הנוחים והעונות הנוחות לטיול בו, סיפורים ומידע אודות חיי הקהילות במרחב.


התהליך

 

תהליך בניית אתרים עבור ארגונים גדולים מעין אלו, כולל פגישות רבות לקראת הכניסה אל בניית אתר בפועל. היות ומעורבות בו קטגוריות שונות ומיגע רב אודות הפעילות באזור, ניכר היה הצורך להגיע אל כלל הגופים הנוגעים לכל קטגוריה באתר, בכדי להביא לאפיון הנכון ביותר של מבנהו.


הביצוע


מעבר לאפשרות של ניהול תוכן עבור המאפשרת הזנה של תכנים אל אזור הטיולים באתר, ביצוע בניית אתר מרחב שקמה דרש התנהלות מתמדת בין המחלקה הגרפית לבין הלקוח, זאת על מנת להגיע אל המעטפת הגראפית המושלמת התואמת את צרכיו ודרישות האתר, בשילוב של מעטפת ניווט נוחה ומצגות פלאש מרהיבות המשקפות באופן יפה ביותר את אטרקטיביות האזור.


התוצאה

 

בסיום בניית אתר מרחב השקמה עובר רשות הטבע והגנים, התקבל אתר מרהיב ביופיו המאפשר לגולשים בנוחות וביעילות לקבל מידע רב אודות האפשרויות לטיולים באזור, להתעדכן בחדשות ובסיפורים מעניינים, וכן ללמוד על חיי הקהילה הפורים המאפיינים את האזור.

1136