072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבמשעולי הדרך, טיולי בוטיק לפינות קסומות של הארץ והעולם. החברה מתמחה בהתאמת טיולי בוטיק לאופי הטיול ומספר המשתתפים. החברה מציעה מגוון טיולים גיאוגרפים אשר מתואמים לרצון האישי והפרטי של כל מזמין בתוספת מדריך מוסמך.

התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר. לאחר הגדרת נתונים אלו, החל שלב העיצוב ובניית קונספט גרפי מתאים. המטרה הראשונית הייתה הצגת הטיולים האטרקטיביים שמציעה החברה, וכן, טיפים והמלצות למטייל.


ביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת לגשת ולערוך את כל אזורי האתר. בעזרת ממשק נוח וידידותי, לבצע שינויים ותוספות בצורה קלה ונוחה. כך, ניתן לעדכן באופן שוטף את האתר, להוסיף טיולים, עמודי תוכן, תמונות ועוד.


תוצאה:
אתר אינטרנט בתחום התיירות המשלב מידע ותוכן על טיולים באזורים שונים בארץ ובעולם יחד עם גלריית תמונות המדגישה את חווית הטיול. שילוב באנרים הבנויים בתוכנת פלאש ומשולבים באתר ליצירת תנועה ואווירה. בנוסף, טופס הרשמה לטיולים מאורגנים קרובים, המאפשר להירשם דרך האתר בצורה מקצועית ומאורגנת. בבניית האתר שמנו דגש על עיצוב מתאים ומזמין, ממשק מפותח וניווט קל לגולש.


606