072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושחברת אורקל, היא חברה העוסקת בייבוא, השכרה ומכירה של גנרטורים, חופות אקוסטיות, פתרונות לאקוסטיקה ועוד למטרות שונות בתעשייה הישראלית. דרישת הלקוח בפנייתו אלינו, הייתה להקים אתר אינטרנט אשר יספק אינפורמציה מקצועית אודות המוצרים הנמכרים והמושכרים דרכו, מיד עם כניסתו אל האתר.


התהליך


תהליך בניית אתר זה, התחיל באפיון צרכי הלקוח, ואפיון של צפיותיו מהאתר. לאחר מספר פגישות מקדימות עם הלקוח, הובהר על ידו כי מטרתו העיקרית היא לאפשר ללקוח להבין מיד עם כניסתו אל האתר מה הם מוצרים המוצעים בחברה, ומה הם השירותים אותם יוכל לקבל דרכה.


הביצוע


ביצוע בניית אתרים מסוג זה, ובניית אתר עבור חברת אורקל בפרט, כלל בתחילה הקמת מערך נתונים אשר מזין את עמודיו השונים של האתר, ומאפשר שליטה מלאה על תכני האתר, לרבות חיבור קבצי מידע טכני בכל קטע נתון. כמו כן, הוקמה מערכת המאפשרת ללקוח ליצור קטלוג מוצרים, המציג את מוצרי החברה ואת השירותים והפתרונות אותם מציעה החברה לקהל לקוחותיה


התוצאה


עם הכניסה אל האתר, ניתן מיד להבין כי החברה עוסקת במתן פתרונות אנרגיה חלופיים למערכת החשמל הארצית. ניווט פשוט ונוח באתר, ובעיקר וויזואלי להפליא, מאפשר ללקוחות להגיע אל כל שירות או מוצר, ולקבל מידע מקיף ומקצועי אודותיו, המוצג באמצעות סרטונים, תמונות, וקטעי טקסט מנוסחים היטב.

1199