072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר עבור מחל משאבות, בא בדרישת הלקוח לאפשר ללקוחות החברה להתרשם מהשירותים השונים המוצעים על ידי החברה. מחל משאבות היא מהחברות המובילות בארץ בתחום הייבוא, שיווק והפצה, תיקון ותחזוקה של משאבות מסוגים שונים, מהם מערכות כיבוי אש ומערכות ביוב, וכן מערכות למחזור מים.


התהליך

 

בכדי לבצע בניית אתר באופן הנכון ביותר במקרה של מחל משאבות, היה על הצוות המאפיין את האתר להגיע אל החברה וללמוד אודות מוצריה. רק לאחר שנלמד החומר המקצועי, ניתן היה להתאים את האתר על מבנהו, תשתית בסיסי הנתונים והמעטפת הבית באופן אשר יתאים לאופי החברה ולסגנון מוצריה.

הביצוע

 

ביצוע בניית אתרים  כדוגמת אתר האינטרנט של מחל משאבות, כולל תחילה בניית בסיס נתונים המאפשר אחסון של מידע טקסטואלי ותמונות, כאשר את התוכן יוכל בעל האתר להזין באופן עצמאי עובר כל קטגוריה. בשלב המתקדם יותר, נתפרה עבור האתר מערכת הניווט הקלאסית, המחלק באופן ברור את שירותי האתר על פי קטגוריות מונפשות ידידותיות ונוחות לגישה.


התוצאה

 

בסיום בניית אתר זה, התקבל כלי המאפשר ללקוחות החברה להתרשם מכלל השירותים המוצעים על ידה, וכן ללקוחות פוטנציאלים ברשת לבחון את האפשרות לשימוש בשירותיה ברכישת משאבות מסוגים שונים או לצורך הזמנת שירותי תיקון ותחזוקה.

1137