072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושקלאד סטון היא חברה המתמחה באספקה של מערכות עיגון לקירות יבשים, בתעשיית חיפויי האבן. החברה הגיע אלינו עם דרישה להקים אתר תדמית, אשר יאפשר ללקוחות סביב העולם להיחשף אל מוצריה, בכדי להרחיב את יריעת הלקוחות אל קנה בידה בינלאומי.


התהליך


כבכל תהליך מעמיק של בניית אתרים תדמיתיים, גם בעת בניית אתר עבור קלאד סטון ניהלנו בחינה מעמיקה ולימוד אודות התחום בו עוסקת החברה, זאת בכדי להעניק למעטפת הגראפית את החזות התואמת את אופי מוצריה ואופי לקוחותיה. בהמשך, נתפרה מערכת הניווט של האתר, שאר תאפשר קבלת מידע רלוונטי אודות סוגי המערכות, והחברה עצמה.


הביצוע


הייחודיות בביצוע בניית אתר זה, הייתה בעובדה כי הוא מוקם בחמש שפות שונות, וזאת כמובן על מנת לאפשר חשיפה בקנה מידה עולמי ורחב ככל האפשר עבור מוצרי החברה. מעבר לזאת, בעת בניית האתר הוטמע בו סרטון פלאש מרהיב בעמוד הבית, המאפשר הצצה אל התחום הייחודי בו עוסקת החברה, וכן התאפשר ללקוח לעדכן חלון חדשות במוצג בעמוד זה.


התוצאה


תחום הבנייה הוא תחום הכולל ענפים רבים, והנישה בה עוסקת החברה הוא אחד מהמרכיבים הרבים של ענף זה. האתר אשר הושג הוא אתר המעוצב באופן הפונה באופן הכוללני ביותר עבור מגוון הלקוחות העוסקים בתחום, והעובדה כי האתר מוצג בשפות כה רבות, מאפשרת ללקוחות רבים ממדינות זרות שונות לקבל את המידע בקלות בנוחות, ובבהירות.

1201