072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושצק באק מסוף המחאות ובדיקת אמינות

בניית אתר אינטרנט לצ'ק באק ,מסוף המחאות ובדיקת אמינות, כללה תהליך של מיתוג , במטרה להעביר את המסרים שלה בצורה ממוקדת ויעילה.

התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר. לאחר הגדרת נתונים אלו, החל שלב העיצוב ובניית קונספט גרפי מתאים. מטרת האתר הינה לשמש כמנוע חיפוש לבדיקת חשבונות בנק והמחאות , באמצעות בסיס נתונים, הכולל עשרות אלפי רשומות , הגולשים באתר מקבלים מידע אמין וזמין.

באפיון האתר הוחלט על בניית אתר אינטרנט המכיל תוכן , מאמרים ופרסומים על ניהול והקמת עסק הכולל הדרכות להקמת עסק. בנוסף, האתר מציג אוסף של פרופילים עסקיים של עסקים שונים יחד עם ייעוץ בכל הנוגע להקמת עסק.

ביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת, באמצעות שם משתמש וסיסמא, לגשת לאזורים נפרדים באתר, ובעזרת ממשק נוח וידידותי, לבצע שינויים ותוספות באתר בצורה קלה ונוחה. בצורה זו ניתן להוסיף ולהוריד תכנים רלוונטיים לאתר.

תוצאה:

אתר אינטרנט תדמיתי עם חזות נקייה ואלגנטית המשקפות את העסק בצורה מקצועית ואיכותית. דרך הגלישה באתר האינטרנט ניתן לקבל מידע רב וייעוץ מקצועי יחד עם פעולות נחוצות כגון הלוואות , בדיקות שיקים ועוד. בניית אתר אינטרנט לצ'ק באק כללנו גם איזור ללקוחות רשומים אשר בעזרת ממשק מפותח, יכולים לקבל שירותים מתקדמים דרך האתר, ללא חשש ובאופן קל וידידותי.

בניית אתרים
289