072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפוש 

אולפני הכיכר בתל-אביב בית חם לאנשים יוצרים, אמנים חברות ומוסדות. אולפני הכיכר מתמחה בתחום המדיה הדיגיטלית, ייצור דיסקים, הדפסות, המרות קבצים, מוסיקה, הפקת כתוביות, צילום ועריכת וידאו. בניית אתר אינטרנט נבע מהצורך בכלי עבודה שיווקי שייתן מענה לגולשים ויאפשר להם להזמין את המוצר הנחוץ בקליק אחד בלבד!


התהליך:
תהליך בניית האתר החל ממפגש עם הלקוח, בו הוגדר שוק היעד של האתר, מטרותיו והכיוונים להתפתחותו העתידית של האתר.המחשת רעיון העצוב באה הפעם מהלקוח, הוא היה זקוק לתרגום רעיונו לממשק אינטרנטי קריא למנועי חיפוש. כאן החל שלב העיצוב ובניית הקונספט האתר, שיאשר גלישה נוחה, הצגת ממשקים שונים, השמעת סאונד וצפייה ווידאו. כמוכן, נבנה לאתר ממשק סחר אלקטרוני זה, המאפשר הזמנה וקנייה של מוצרים דרך האתר. בפרויקט אולפני הכיכר, שמנו דגש על תחכום תוך התמצאות קלה וגישה נוחה למידע.


הביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול מפותחת, המאפשרת עריכת תוכן באמצעות עורך טקסט קל לתפעול ועריכה. המערכת מאפשרת לבצע שינויים בכל חלקי האתר, הוספה והורדה של מידע ושינוי עלויות. האתר מורכב מקטגוריות וקטגוריות משנה הבנויות בצורת עץ, ומכילות מידע רב שאינו בולט לעיין בהסתכלות ראשונית של הגולש. בניית האתר כללה בניית טופס מאובטח לרכישה בטוחה דרך הרשת.


התוצאה:
אתר אינטרנט המשלב מידע רלוונטי לקהל היעד שלו יחד עם ממשק סחר אלקטרוני מתקדם ונוח. עיצוב צעיר ומזמין, גלריית תמונות מותאמת לקונספט הצעיר של האתר. בבניית האתר לאולפני הכיכר שמנו דגש על מתן כלי עבודה נוח וזמין לחברה. בעזרת ממשק מפותח ומתקדם, יכול הגולש לנווט בקלות בין דפי האתר ולקבל את כל המידע הדרוש לו .


996