072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושחברת דיפנדר הינה מהגדולות והוותיקות בארץ המתמחה במתן אשראי חוץ בנקאי, לרכישת מכונות וציוד תעשייה, בריביות אטרקטיביות ובשיעורי מימון גבוהים. דיפנדר מספקת אשראי באמצעות מימון, ליסינג והלוואות לטווח ארוך או קצר.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל בשוק היעד, מטרות האתר והרצונות הלקוח. לאחר הגדרות אלו, החל שלב עיצוב האתר ובניית הקונספט הגרפי שילווה את האתר. המטרה הראשונית הייתה הצגה תדמיתית של חברת המימון יציבה כמות שהיא, בעיצוב נקי על בסיס לבן מלא. כמוכן, הצגת אפשרויות האשראי הניתנות על ידי החברה, תוך הטמעת ניווט פשוט, התמצאות וניווט קל לגולש הסופי.


הביצוע:
בניית אתר האינטרנט החלה בפירוק הגרפיקה שאופיין לאתר, לצורך בנייתו על גבי מערכת ניהול תוכן מלאה. מערכת הניהול של האתר מאפשרת גישה לעריכה של כל אזורי האתר. זאת, בעזרת ממשק נוח וידידותי של מערכת ה- Back Office, לבצע שינויים, להוסיף דברים ולשלוט בטפסים מובנים באתר האינטרנט.


התוצאה:
בניית אתר אינטרנט תדמיתי המשלב מידע, תוכן ופלאש מעוצב. אתר חברת "דיפנדר" מציג את שירותי החברה השונים, מלווה בתמונות נעות וגלריות מורכבות, המעניקות ערך מוסף מבחינה ויזואלית. בבניית האתר שילבנו עיצוב מזמין שישאיר את הגולשים באתר ויגרום להם לרצות לראות עוד, להתקשר ולבקש שירות.


614