072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפוש
חברת Ares מתמחה בפיתוח אישים להגנה ואבטחת מבצעים וחדרי מלחמה, למצבי איומים סבירים תוך פעילויות שגרת סדר יום סדירה ובפרעה מינימאלית. חברת Ares מספקת שירותי ייעוץ בנושאי אבטחה, ופיתוח אנשי לחימה באמצעים מתקדמים וניסיון של למעלה מ- 15 שנה.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר. עיצוב האתר בוצע ע"י יקי הרפז. העיצוב היוקרתי, הקנה לאתר מימד חדש שלא נראה כמעט באינטרנט. חדשנות ורעיוניות של משחק הצבעים, הביא מייד, לסיפוק המטרה הראשונית, הצגה תדמיתית מכובדת וראויה לעשייה. המסר עובר לגולש מידית, וזאת במינימום שימוש בתמונות מסוג אמצעי לחימה ואלימות.


הביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן (משרד אחורי) מלאה, המאפשרת לגשת ולערוך את כל אזורי האתר, בעזרת ממשק נוח וידידותי לעורך. פלאש פתיח המשולב בעמוד הבית והזנת כל חומר האתר לרבות תמונות ועימוד. קידום האתר במנועי החיפוש והדרכה מקיפה לתפעול המערכת.


התוצאה:
אתר אינטרנט תדמיתי המשלב מידע ותוכן יחד עם הצגת פעילויות ותוכניות החברה. האתר הבנוי בשפה האנגלית ומשולב עם גלריית תמונות הממחישות את אופי הפעילות של החברה . בבניית האתר שמנו דגש על ממשק מפותח וניווט קל ואחיד לאורך כל חלקי האתר.


616