072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית האתר thj, רשת יוקרתית של חנויות תכשיטים,כללה תהליך של מיתוג, במטרה להעביר את המוצרים שלה בצורה איכותית ונגישה.

התהליך:
תהליך בניית אתר האינטרנט החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר. לאחר הגדרת נתונים אלו, החל שלב העיצוב ובניית קונספט גרפי מתאים. המטרה הראשונית הייתה הצגת המוצרים הקיימים לרכישה באופן אסטטי ומזמין.

באפיון האתר הוחלט על בניית אתר סחר אלקטרוני ,הכולל קטלוג מוצרים ואפשרויות רכישה יחד עם מאמרים וכתבות העוזרים לגולש לאסוף חומר רקע בנושא.

ביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת, באמצעות שם משתמש וסיסמא, לגשת לאזורים נפרדים באתר, ובעזרת ממשק נוח וידידותי, לבצע שינויים ותוספות באתר בצורה קלה ונוחה. בצורה זו ניתן להוסיף ולהוריד מוצרים חדשים או שאזלו, לעדכן מחירים ומבצעים.

תוצאה:
אתר אינטרנט הכולל סחר אלקטרוני , קטלוג מוצרים , מערכת דיוור ואזורי משתמשים . יחד עם מורכבות האתר הצלחנו לשמור על קונספט עיצובי נקי וייחודי המספק חוויית גלישה אינטואיטיבית בשילוב אופטימיזציה מלאה לכל עמודי האתר. מרבית אתרי המסחר האלקטרוני מתפשרים על התדמית אותה הם מקרינים ,על חשבון פונקציונאלית. בפרויקט זה הצלחנו לשלב בין שני העולמות והתוצאה לפניכם..
590