072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפוש
חברת "פסיפיק סופטוור" (Pacific Software) מספקת מגוון רחב של שירותיי לימוד תוכנה והסבת מקצוע, תוך שימוש בפרויקטים מנהלתיים והדרכות פרונטאליות ואינטרנטיות (E learning) . מגוון השירותים המוצעים כוללים: קורסים, ייעוץ, השמת פרויקטים בתחום פיתוח התוכנה וקורסים מזורזים. החברה מציעה מגוון אפשרויות לימוד וקורסים למפתחים ומנהלים, תוך ליווי צמוד וייעוץ לאורך כל הדרך.

התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד של האתר, מטרותיו והכיוונים להתפתחותו העתידית של האתר. מתוך התהליך עלה כי, מרבית האנשים שיעשו שימוש באתר הם: אנשים בטווח גילאים 20-50 שעושים שימוש קבוע במימד האינטרנט, לשם חיפוש מידע ואפשרות פיתוח בתחום המחשבים, התכנות, ומבקשי הסבת מקצוע, לרבות מנהלי חברות ובעלי חברות.
כאן החל שלב העיצוב ובניית הקונספט של האתר, המשקף היי-טק ומקצועיות, קל לגלישה ומהווה מקור לחיפוש מידע, קניית קורסים ושעות יעוץ. בבניית האתר לחברת פסיפיק תוכנה, שמנו דגש על הממשק המפותח, אשר יתמוך באפשרויות ההרשמה, יציג טפסים שונים ויציג את כל קורות החיים של המרצים.


הביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול מתוחכמת, מערכת המאפשרת עריכת תוכן באמצעות עורך טקסט בסגנון וורד. המערכת מאפשרת לבצע שינויים בכל חלקי האתר, הוספה והורדה של מידע שאינו רלוונטי לאחר זמן. האתר מורכב מקטגוריות וקטגוריות משנה הבנויות בצורת עץ, ומכילות מידע רב שאינו בולט לעיין בהסתכלות ראשונית של הגולש את האתר. המערכת מאפשרת שינוי העלויות לכל קורס או שעת ייעוץ, חיפוש חופשי באתר וכן העלאה והורדה של קורסים לפי בחירה.


התוצאה:

אתר אינטרנט המשלב מידע ותוכן רב יחד עם סחר אלקטרוני, מאפשר הרשמה לקורסים ושעות ייעוץ. בניית האתר כללה עיצוב נקי, של חברה חיצונית שנבחרה ע"י החברה. האתר מעניק תחושת תחכום, יחד עם ממשק מפותח המאפשר דינאמיות והתפתחות של הקורסים, תאריכים, טפסים, הרשמה ושליחת מסרים.621