072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר אינטרנט לגלריה צפת - גלריה יוקרתית הממוקמת בצפת, לב העיר המיסטית והקבלית. הגלריה – גלריה לאומנות, מציעה למכירה חפצי אומנות שונים ומקוריים, של אומנים ישראליים. התמחות האומנים בגלריה, הינו בתחום היודאיקה, הציור, הפיסול וחפצי אומנות נוספים. מטרת האתר הינה, שיווק הגלריה והאומנים בחו"ל, זאת ע"י הצגתה של הגלריה והמוצרים, באתר אינטרנט אחד הערוך בכמה שפות זרות.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת יעדים ומטרות שבור האתר העתידי. לאחר הגדרת אלו, החל שלב העיצוב ובניית קונספט הגרפי שילווה את האתר. ראשית פנינו לעיצוב לוגו ברור ומזמין שילווה את הגלריה מאותו רגע ואילך. משהשלמנו את המשימה, פנינו לעיצוב האתר, לאחר שתי סקיצות שהוצגו ללקוח, נבחר הגריד הגראפי והעיצוב שיבטא את מרבית המוצרים המוצגים בגלריה. לפי קטגוריות, כאשר כל מוצר מוצג על עמוד משלו, בנינו את מערכת הניהול הנוחה לשימוש וקלה לעדכון. שלב הזנת החומרים לאתר, פיתוח המידע והאדפטציות האחרונות שנעשו גרמו להעלאת האתר לאוויר כבר בתחילת 2008.
כבר באפיון האתר, הוחלט על בניית אתר סחר אלקטרוני , הכולל קטלוג מוצרים עשיר, ואפשרויות רכישה ישירות מהאתר. הצגת האומן, בכל מוצר מציג את הביבליוגרפיה של האומן ואת חפצי האומנות השונים המשויכים אליו.

ביצוע:

בניית אתר האינטרנט כללה עיצוב לוגו, עיצוב אתר, בניית אתר ובנייה של מערכת ניהול תוכן מתוחכמת וידידותית למשתמש. מערכת ניהול התוכן, מאפשרת באמצעות הכנסת שם משתמש וסיסמא, לגשת לכל האזורים באתר, ביצוע שינויים, הוספת עמודים ומוצרים, ושינוי תמידי של מחיר המוצר. בצורה זו ניתן להוסיף מוצרים חדשים, להוריד יצירות שנמכרו ולהכניס מוצרים למבצעים לפי שיקול הדעת של בעלי האתר.

התוצאה:
אתר אינטרנט המאפשר סחר אלקטרוני, הצגת קטלוג מוצרי הגלריה, מערכת דיוור ואזורי משתמשים. יחד עם מורכבות האתר וההסתעפויות שבו, הצלחנו לשמור על קונספט עיצובי נקי וייחודי המספק חוויית גלישה אינטואיטיבית נוחה. מרבית אתרי המסחר האלקטרוני מתפשרים על התדמית אותה הם מציגים כלפי חוץ, כמובן, על חשבון פונקציונאלית. בפרויקט זה הצלחנו לשלב בין התדמית האומנותית הרצויה לממשק מתקדם ומפותח העונה על כל הצרכים.


619