072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר עבור חברת מ. דוכי, העוסקת בייבוא ושיווק של מוצרי קרמיקה ונחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום זה. המטרה בתהליך בניית אתר זה הייתה לאפשר לחברה להציג עובר קהל לקוחותיה את קטלוג מוצריה באופן מרשים, ייחודי אך קל ונוח לשימוש, תוך הקפדה על חזות יוקרתית המשקפת את יוקרת המוצרים ואיכותם.


התהליך

 

תהליך בניית אתרים הדורשים הזנת התוכן על ידי המשתמש, הלא הוא הלקוח, דורשת תחילה כמובן אפיון ברור של בסיס הנתונים אליו נשמר המידע עבור כל פריט ובפריט. תשתית הנתונים מאפשרת הזנה של פריטים על פי קטגוריות שונות, אשר הלאה בשלב הביצוע של בניית אתר זה יוצגו אל עמוד מרשים המציג בפני הגולש את הקטגוריות השונות באתר.


הביצוע

 

ביצוע בניית אתר זה כלל שימוש בטכנולוגיה המאפשרת הצגה של קטלוג מוצרים דינאמי הניזון ממידע אותו מזין הלקוח, תוך שזה אינו מוגבל בבחירת מספר הקטגוריות, ובבחירת המוצרים המוזנים אל כל קטגוריה וקטגוריה. בעמוד הקטלוג, מוצגים באופן אסטטי הקטגוריות השונות, ובכניסה אל הקטגוריה מתקבלת רשימת המוצרים, על מספריהם הקטלוגים המשמשים את הלקוחות בעת ביצוע הזמנה.


התוצאה

 

שילוב של מצגת פלאש מרהיבה אל עמוד הבית, ועימוד נכון ואסטטי של תכני האתר, הובילו לתוצאה המתבקשת המאפשרת הצגה של קטלוג רב נפח באופן בהיר, קל ונוח לשימוש. לקוחות החברה יוכלו מעשה להסתייע באתר האינטרנט בכדי לבחון את המוצרים לפני הזמנתם, וכן יתאפשר לחברה לצבור לקוחות חדשים בחשיפת מוצריה ברשת האינטרנט.

675