072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושחוות שמפיניון, היא חווה ישראלית ייחודית לגידול פטריות שמפיניון, פטריות יער, ועוד מגוון זנים של פטריות ייחודיות. בניית אתר עבור חוות השמפיניון, נועד בכדי לאפשר ללקוח להציג את המגוון הרחב של הפטריות הגדלות בחווה, ולאפשר לספקים מרחבי הארץ ליצור קשר עם החווה לביצוע הזמנות של הפטריות השונות.


התהליך

עיקר הדרך אל בניית אתרים מסוג זה, כרוכה באופן בו מוצגים המוצרים לעיני הגולש. במטרה העיקרית בתהליך של בניית אתר רפרזנטטיבי כדוגמת האתר של חוות השמפיניון, היא ליצרו מערך אשר מאפשר לגולשים לנוע בין המוצרים השונים בקלות וביעילות, כאשר בתוך התהליך עיש להתייחס למושגי קוד בסיסיים אשר נלקחו מראש בכדי להכין את האתר לקראת קמפיין של קידומו בגוגל, אשר אף הוא התבצע בחברתנו עבור לקוח זה.
הביצוע
ביצוע בניית אתר האינטרנט של חוות השמפיניון, התחיל בתפירת המעטפת הגראפית, וקביעת המבנה של האתר. לאחר קביעת המבנה הכללי של האתר, הוסרט ובוים סרטון פלאש אנימטיבי אשר הוטמע אל עמוד הבית, והוא משקף לעיני הגולש באופן מתמיד את מגוון הפטריות הרחב המוצעים למכירה והגדלים בחווה.


התוצאה

בסופו של תהליך בניית אתר עבור חוות השמפיניון, התקבל כלי שיווקי רב עוצמה המשרת ספקים ברחבי הארץ, האתר, אשר עובר תהליך קידום אינטנסיבי במנועי החיפוש, מוצג פעמים רבות לעיני גולשים רבים ברחבי הארץ, המחפשים אחר ספק פטריות מקומי ואיכותי, ומאפשר רכישה של מגוון רחב ביותר של פטריות שונות בהזמנה טלפונית ישירה.

1202