072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר האינטרנט של החברה לעיצוב וריהוט הבית Haleva, היוותה עבורנו אתגר של ממש. לחברה סטנדרטים גבוהים ביותר של אסתטיקה ועיצוב, ובכדי להתאים את מראה האתר לדרישות החברה ולמוצריה, נדרשו כישרון עיצובי ועבודה מקבילה שוטפת וצמודה עם הלקוח בכדי לעמוד בדרישותיו הנוקשות והקפדניות.


התהליך

ביסוס מבנה האתר האו השלב הראשוני בתהליך של בניית אתרים מסוג זה. היות ומדובר בחנות אלקטרונית לכל דבר, גם אם בסופו של תהליך סל הקניות משמש בעיקר בכדי לקבל הצעות מחיר, יש צורך בתפירת מבנה בסיס נתונים מתאים אשר ישרת את הלקוח בהמשך בכדי להזין ולטעון מוצרים על תמונותיהם באופן עצמאי אל האתר. במקביל, הוגדר מבנה האתר, והדרך שבה יוכלו הגולשים לדפדף בין חלקי האתר בדרך הנוחה והיעילה ביותר.


הביצוע

ביצוע בניית אתר זה, התפצל לשני מחלקות עיקריות. מחלקת העיצוב, הייתה אמונה על ביצוע עיצוב של מגוון אפשרויות אשר יתאימו לאופי בית העסק ולדרישותיו של הלקוח, ומנגד, עבד הצוות המפתח בכדי לאפשר הצגה יעילה של המוצרים באתר תוך מתן אפשרות וגמישות ללקוח בכדי להזין את המוצרים השונים תחת הקטגוריות השונות, ולאפשר לו ליצור קטגוריות חדשות ללא הגבלה.


התוצאה

התוצאה המתקבלת בבניית אתר זה היא מרשימה ביותר, ולו לאור העובדה כי ננחלה הצלחה בהתאמת אופי האתר לאופי המוצרים ולרצון הלקוח. בגלישה באתר נעימה, קלה ונוחה, ובקלות רבה יוכלו הגולשים לעברו בין הקטגוריות השונות באתר, וליצור קשר ראשוני עם בית העסק בכדי לקבל הצעות מחיר. הממשק הגראפי ומיתוג החברה נעימים ועדינים לעין, ומושכים את הגולשים להישאר באתר ולהתעניין במוצרים המוצגים בו.

1203