072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושעיצוב ודלת הינה חברה העוסקת בשיווק, התקנה והספקת דלתות כניסה, דלתות פנים ודלתות יוקרה.
החברה בעלת מוניטין רב, חברה פרטית בבעלותו של אסייג רוני אשר ממוקמת בקיבוץ מעגן שבעמק הירדן.
ב"עיצוב ודלת" מאמינים שדלת זה לא רק אמצעי בטחון, אלא הרהיט הראשון בבית אשר משמשת אותנו בכל יום כמה וכמה פעמים והיא אמצעי הכניסה לחללים השונים בבית ובמשרד.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל באפיון הרצונות והצרכים בישיבה עם הלקוח, במהלכה הוגדר הצורך והרצונות העתידיים להתפתחות. עיצוב האתר ובניית קונספט הגרפי הותאם בצבעים ובתחושה שהעיצוב מעביר. העיצוב המזמין, האמינות שהוא משדר והרוגע שבו, מאפשרים משיכת קהל מתאים להתעניינות במוצרים. העיצוב הנקי והניווט הנח, מספק את המידע הראשוני ומאפשר התעמקות בתוכן האתר שלא נראה לעין בהסתכלות ראשונית.

הביצוע:
בניית אתר האינטרנט עבור חברת עיצוב ודלת כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת עריכה של כל אזורי האתר, כך שבעזרת ממשק נוח וידידותי, בעל האתר יכול להוסיף חדשות, עדכונים ומידע עבור הגולש. הגולשים באתר, מגיעים דרך מנועי החיפוש השונים, הם צופים בדפי תוכן רבים ושוהים יותר זמן באתר.


התוצאה:

אתר אינטרנט בתחום התעשייה המשלב מידע טקסטואלי וויזואלי אודות המקום ומוצריו . מקוטלג לקטגוריות שונות של משפחות מוצרים ומידע עבור כל מוצר שהוכנס לאתר. האתר נותן מידע ראשוני לגולש (הלקוח הפוטנציאלי) אשר עושה שימוש במידע ומגיע לאולם התצוגה מוכן יותר, יודע יותר מה שמאד עוזר בשלב המכירה בפועל.

650