072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר יומן שוק ההון הוא פרויקט משותף של אקסלנס, דה מרקר ותור וויז. האתר פועל כיומן אירועים עדכני המוכוון אל קהל יעד של יועצים, על פי קטלוג תחומי התעניינות הכולל עדכונים בשוק ההון, אירועי חברה בידור ופנאי וספורט.


התהליך

תהליך בניית אתר מסוג זה הוא מורכב ביותר, שכן זו היא מערכת לחברים בלבד המחייבת הרשמה לאתר, מאחסנת מידע אישי ומאפשרת שליטה על רמות גישה בין הגולשים החברים לבין עובדי החברה. בעת בניית אתר זה, הוקמה מערכת התממשקות לטלפונים סלולאריים ומערכת שליחת הודעות SMS, המאפשרת רכישת בנק הודעות SMS מתחדש.


הביצוע

תהליך הביצוע כלל כמובן מערך מסועף של ניהול ואדמיניסטרציות בסיסי נתונים מורכבים, כמקובל בעת בניית אתרים מסוג זה, אך בכדי להעניק לאתר את המראה הסופי, נוח לשליטה ולניווט ומשלב חזות יוקרתית עם פשטות התמצאות, ניתן דגש מיוחד בתכנון ממשק המשתמש והמעטפת הגראפית.

התוצאה

על ארגונים גדולים ויוקרתיים אשר פונים אל חברות בניית אתרים, לדרוש עמידה בסטנדרטים גבוהים במיוחד. האתר המתקבל מאפשר לגולשים חדשים, לגולשים הפעילים באתר ולעובדי החברה, מערכת ניווט נוחה, מידע אינטראקטיבי יעיל וזמין, ופונקציונאליות חסרת פשרות.

1184