072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר מנות הזהב עבור מיזם משותף של תשלובת ישראכרט והמגזין עכבר העיר, היא למעשה מיזם שיווקי של הארגונים, בו מוצגות שישים מנות מביתן של מסעדות שונות ברחבי הארץ, אשר זכו לדירוג הגבוה ביותר על ידי מבקרי האיכות של המגזין.


התהליך

 

בניית אתרים בסגנון אשר התבקש על ידי הלקוח במקרה זה, דורשת בראש ובראשונה יכולת עיצוב גראפית עילאית, וחשיבה קונספטואלית שיווקית. תהליך בניית אתר מנות הזהב, הייתה מורכבת ומאתגרת המחייבת שימוש בטכנולוגיות שונות ותוכנות מגוונות.


הביצוע

 

בתהליך בניית אתרים מסוג זה, משולבות מערכות קליטת מידע מהגולשים באתר וכן אופיין עבורו בסיס נתונים, עם זאת, עיקר שלב הביצוע בעת בניית אתר זה, כללה את הנושאים הוויזואליים, אשר באו לידי ביטוי בהפקה מרהיבה של סרטוני פלאש אינטראקטיביים וסוחפים


התוצאה

 

כנדרש מאתר שיווקי ביקורתי בתחום הקולינארי, התקבל אתר מעורר תיאבון, המאפשר לגולשים להתרשם ממגוון מנות הדגל הרבות אשר עמדו בביקורת המקפידה של המגזין, בחלוקה לקטגוריות מנות ראשונות, עיקריות וקינוחים. כניסה לאתר, תעורר גם אצלכם את התיאבון להישאר בו ולצפות במנות נוספות, או לרוץ אל המסעדה הקרובה לנסות אחת מהמנות המוצגות בו.

1186