072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושעכבר ברים הוא אתר המציג לקהל הבליינים את רשימת הברים הנבחרים והמוצלחים ביותר על פי דעת הקהל. באמצעות מפה אינטראקטיבית, יוכלו הגולשים באתר לקהל הנחיות הגעה אל כל בר ובר המוצג בו, וכן לקבל מידע מקיף אודות הבר הכולל טווח גילאים, מחירי משקאות נבחרים ועוד.


התהליך

 

תהליך בניית אתר זה התחיל בפגישות הכנה והכרת דרישות הלקוח, זאת בכדי לאפיין את בסיס הנתונים אשר ישמש כתבנית התוכן של האתר. למעשה, בכל הליך של בניית אתרים אינטראקטיביים, המאפשרים שליטה על תוכן על ידי הלקוח, מתבצע אפיון בסיס הנתונים על פי צרכי הלקוח, והמידע אשר יועבר לגולשים.


הביצוע

 

ביצוע בניית אתר זה התקיים בשני אפיקים, האחד הוא אפיון ובניית שילדת בסיס הנתונים, העובד מול מערכת הזנת תוכן הנשלטת על ידי בעלי האתר, ואילו מצד הגולש, בניית אתר זה דרשה מיומנות טכנית ויכולות פיתוח גבוהות המשלבות תוכן גראפי רב עוצמה עם תוכן טקסטואלי נרחב.


התוצאה

 

עם סיום בניית אתר זה, התקבל ממשק ויזואלי מרהיב המאפשר לגולשים לקבל מידע מקיף אודות הברים הנבחרים בארץ, כאשר באמצעות מערכת ניווט גראפית רבת עוצמה וקלה לשימוש ניתן לקבל מידע מקיף אודות כל בר, על דרכי ההגעה ועוד.

1190