072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר אורות של תקווה, התבצע במסגרת פרויקט משותף של עיתון הארץ, מייקרוסופט, עזריאלי, הקרן לידידות, בנק הפועלים וחברת סל-אקט. פרויקט אורות של תקווה, פועל מזה שבע שנים לגיוס תרומות באמצעות הדלקת 600 אלף נורות על גבי מגדל עזריאלי המרכיבות דגל ישראל ענקי, כאשר כל התרומות המתקבלות מהפרויקט מופנות למען נוער בסיכון בישראל.

 

התהליך


בניית אתר אודות של תקווה מתאפיין בשלושה שלבים עיקריים – אפיון האתר ותשתית האתר עצמו על עמודיו השונים, מנגנון שליחת הודעות SMS המשמשות להעברת התרומה, ולבסוף, מנגנון המאפשר שליחת תמונות התורמים אשר יופיעו על גבי חלונות מגדלי עזריאלי.


הביצוע


השלב הראשון בביצוע בניית אתרים דינאמיים מסוג זה, הוא כמובן שלב אפיון בסיס הנתונים, אשר יקלוט את המידע אשר יוצג באתר ואת שמות התורמים ותמונותיהן. לאחר מכן, תהליך בניית אתר זה כוללת את תפירת המעטפת הגראפית, ושילוב קטעי הקוד הנדרשים להפעלת האתר. לבסוף, הוטמעו בו המערכות המאפשרות שליחת תרומות SMS ושליחת תמונות התורמים.


התוצאה

 

התוצאה המרהיבה אשר התקבלה בסיום בניית אתר אינטרנט  זה כוללת את עמוד הבית האקטיבי המאפשר הגדלה וצפייה בתמונות התורמים על מגדלי עזריאלי, ניווט קל ונוח לשליחת תרומות באמצעות הודעות SMS, וכן קבלת מידע מקיף אודות הגופים האחראים על המיזם, ואודות האופן בו מנוצלות התרומות בכדי לסייע לבני נוער בקבוצות הסיכון בארץ.

1179