072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפוש 

חוות רום ממוקמת בהר כמון הגבוה בהרי הגליל התחתון בגובה של 603 מטר מעל פני הים. החווה משתרעת על שטח של 4000 דונם שטחי מרעה של חורש ים תיכוני המורכב מאלות, קטלבים וחרובים. בחווה מגדלים עזים שחורות במרעה טבעי ועל ידי רעיה מבוקרת שומרים על החורש מפני שריפות. בחוות רום מייצרים מהחלב גבינות עזים, יוגורטים ומוצרי מריחה מתוצרת אורגנית. כל מוצרי החווה הינם מוצרים אורגניים, המשווקים בחנויות בכל רחבי הארץ.

התהליך:

תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר. לאחר הגדרת נתונים אלו, החל שלב העיצוב ובניית קונספט גרפי מתאים. המטרה הראשונית הייתה הצגת תדמיתית של החווה ומוצריה יחד עם אוהל האירוח והחווה השיקומית.


הביצוע:
עיצוב קונספט האתר בוצע ע"י סטודיו ראובני – הרמון ובלווי צמוד של צוות תור וויז בניית אתרים. בניית האתר כללה את פירוק העיצוב למרחב האינטרנטי, בנייה של מערכת ניהול תוכן וקידום האתר במנועי חיפוש. מערכת ניהול התוכן, מאפשרת לגשת ולערוך את כל אזורי האתר, להוסיף ולהוריד מוצרים בלחיצת כפתור. ממשק ניווט נוח וידידותי, לבצע שינויים אלו מתבצע בצורה קלה ונוחה. כך, ניתן לעדכן באופן שוטף את האתר, להוסיף מוצרים, עמודי תוכן ולשמר את האתר חי ונושם.


התוצאה:

אתר אינטרנט בתחום התיירות המשלב מידע ותוכן על חוות רום ומוצריה, משולב גלריית תמונות המדגישה את אופי הסביבה והמקום. בבניית האתר שילבנו באנרים הבנויים בתוכנת פלאש ומשולבים באתר ליצירת תנועה ואווירה. בנוסף, שמנו דגש על עיצוב מתאים ומזמין בעל ממשק מפותח וניווט קל לגולש.

670