072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפוש 

חברת הנסיעות "דיזנהויז יוניתורס" מתמחה בארגון נסיעות לפולין משנת 1996. מידי שנה, מארגנת החברה נסיעתם של אלפי נוסעים מכל רחבי הארץ: החברה מספקת חבילות תיור או טיסות בלבד ליחידים, משפחות וקבוצות קטנות/בינוניות/גדולות, קבוצות תלמידים בפיקוח משרד החינוך, קבוצות מקיבוצים, ארגונים, חברות, משפחות, ועוד.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר. אופיינה כמות התוכן שנכנסה לאתר ופותח ממשק ניווט מרווח וסכמטי להתמצאות קלה ונוחה. שלב העיצוב ובניית קונספט גרפי עונה על המטרה הראשונית של האתר, הצגת מגוון אפשרויות הטיול והמסעות לפולין שמציעה החברה. כמו כן, האתר מספק מידע ותוכן על הערים, בתי המלון, טיפים והמלצות למטייל בפולין. קבוצות שנוסעות עם דיזנהויז מקבלות שם משתמש וסיסמא לצפייה בנתוני הטיסה ובחומר המועבר לקבוצה הספציפית בלבד.


הביצוע:
בניית אתר אינטרנט לדיזנהויז, כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת לגשת ולערוך את כל אזורי האתר. בעזרת ממשק נוח וידידותי, לבצע שינויים ותוספות בצורה קלה ונוחה. כך, ניתן לעדכן באופן שוטף את האתר, להוסיף טיולים, עמודי תוכן, תמונות ועוד.


התוצאה:
אתר אינטרנט בתחום התיירות המשלב מידע ותוכן על טיולים ומסעות לפולין, יחד עם גלריית תמונות המדגישה את חווית הטיול. שילוב באנרים הבנויים בתוכנת פלאש ומשולבים באתר ליצירת תנועה ואווירה. בנוסף, טופס הרשמה לטיולים מאורגנים קרובים, המאפשר להירשם דרך האתר בצורה מקצועית ומאורגנת. בבניית האתר שמנו דגש על עיצוב מתאים ומזמין, ממשק מפותח וניווט קל לגולש.

654