072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפוש
חברת "איתנים בטבע" עוסקת בהפקת מגוון אירועים, ארגונים, חברות היי טק, צבא, מוסדות חינוכיים ועוד. בשנת 2007 התמזגה החברה עם "מרכז קשת" לתיירות חינוכית, העורכת למגוון קבוצות מחו"ל מסעות חווייתיים וערכיים בנושאים הקשורים לארץ ישראל.
בניית אתר אינטרנט לחברה, נבע מהצורך להעצמת הפרט, הקבוצה והקשר ביניהם תוך שילוב של טבע והנאה והצגת השיטה לפיתוח הפוטנציאל האישי של כל אחד ושילובו בפוטנציאל הקבוצתי.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל ממפגש עם הלקוח, בו הוגדר שוק היעד של האתר, מטרותיו והכיוונים להתפתחותו העתידית של האתר. כאן החל שלב העיצוב ובניית הקונספט של האתר, במטרה לבניית אתר תעשייתי, מלא תוכן זה. חברת "איתנים בטבע", שמו דגש על עיצוב מזמין המשדר חוויה, וכולל ניווט ידידותי המאפשר התמצאות קלה וגישה נוחה למידע המוצג באתר.


הביצוע:
בניית אתר האינטרנט כלל מערכת ניהול תוכן, והוספת תמונות ווידאו. המערכת מאפשרת לבצע שינויים בכל חלקי האתר, הוספה והורדה של מידע ותקשורת מול הגולש. אתר מורכב מקטגוריות וקטגוריות משנה ומכיל מידע רב שאינו בולט לעיין.. בניית האתר כללה גם בניית ממשק וידאו להצגת סרטונים וגלריית תמונות עשירה.


התוצאה:
אתר אינטרנט המשלב מידע תעשייתי רלוונטי לקהל היעד שלו יחד . עיצוב מושך יחד עם עיצוב לוגו המאפיין את תחומי החברה ומלווה אותה לכל אורך האתר. בנוסף לגלריית תמונות המותאמת לקונספט של האתר. בבניית האתר לחברת "איתנים בטבע", שמנו דגש על מתן כלי עבודה נוח וזמין תוך פיתוח תדמית חדשה לחברה. בעזרת ממשק מפותח ומתקדם יכול הגולש לנווט בקלות בין דפי האתר ולקבל את כל המידע הדרוש לו .


1001