072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושחברת "אילת דאנס בע"מ" הינה חברת הפקות מהמובילות בארץ אחראית להפקות ולאירועים הנחשבים והגדולים שנערכו באילת. כיום המפעילה הבלעדית של חוף הדקל.
הצורך בבניית אתר אינטרנט נבע מרצון להצגה תדמיתית של החברה ברשת, הצגת סוגי האירועים והאפשרויות שמציעה החברה.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר. מטרות היעד של האתר היו להציג את המקום בצורה מזמינה, להציג את כל היכולות של החברה ולקבל טופסי הזמנה מפורטים ישירות דרך האתר. לאחר הגדרת נתונים אלו, החל שלב העיצוב ובניית הקונספט הגרפי המתאים ומתן מענה לכל דרישות הלקוח שהוגדו קודם לכן.


ביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של אתר אינטרנט סטטי שלא ניתן לעריכה או עדכון למעט אלמנטים מסוימים בעמוד הבית. בניית טופס הזמנה מפורט הניתן למילוי ע"י הגולש הסופי, הצגת המקום ע"י סיורים וירטואליים ושילוב אלמנטים פלאש ותוכן שיווקי שנכתב עבור כל עמודי האתר.


תוצאה:
אתר אינטרנט בתחום התיירות המשלב מידע ותוכן על חוף הדקל והיכולות שלה, יחד עם גלריית תמונות המדגישה את חווית האירוע ורמת ההפקה. בנוסף, התאמת טופס הצעות מחיר התואם את האירועים המוצעים עפ"י פירוט מלא. בניית אתר האינטרנט כללה גם סיור וירטואלי המציג את החוף בזמן שהוא מעוצב בעיצובים שונים. הסיור הווירטואלי מראה בראייה מרחבית ומדויקת את המקום ואת הפוטנציאל הטמון בו.

605