072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפוש 

משרד עורכי דין "קסוטו- נוף" מתמחה בליטיגציה אזרחית-מסחרית, דיני שטרות, דיני חברות ודיני תקשורת. המשרד, מטפל בפני כל הערכאות בתיקי ליטיגציה מורכבים בהיקפים כספים גדולים, בנושאים מסחריים מגוונים לרבות דיני שטרות, דיני חוזים, דיני חברות, דיני תקשורת, לשון הרע, תביעות נזיקיות, פירוקים וכינוס נכסים, דיני בנקאות וערבויות, משפט מנהלי והופעות בבית משפט, טריבונלים משפטיים אחרים, ובוררויות.


התהליך:

תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר, אפיון האתר ותאום ציפיות. לאחר הגדרת נתונים אלו, החל שלב העיצוב ובניית קונספט גרפי מתאים לחברה. הקונספט החל מעיצוב לוגו ייחודי, יוקרתי המתאים לאופי הארגוני של החברה. פיתוח אתר האינטרנט בוסס לשפות עברית ואנגלית ובא במטרה להציג את תחומי פעילות המשרד, הצגת עורכי הדין והשותפים במשרד והצגת כתבות עיתונות שנכתבו על הפירמה. המשרד מתאפיין במשאב האנושי האיכותי הפועל במשרד ולכן בחרה החברה להציג את קורות חייהם של עורכי הדין, תחום התמחות ודרכי ההתקשרות איתם.


הביצוע:

בניית אתר אינטרנט למשרדי קסוטו נוף כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת לגשת ולערוך את כל אזורי האתר. בעזרת ממשק נוח וידידותי, לבצע שינויים והוספת עמודים בצורה קלה ונוחה. כך, ניתן לעדכן באופן שוטף את האתר, לשמור עליו חי ופעיל באינטרנט.


התוצאה:

אתר אינטרנט תדמיתי, המשלב מידע ותוכן, משרה אווירה של יוקרה ומקצועית המשקפים את החברה ועובדיה. האתר משלב פתיח פלאש, גלריית תמונות של המשרד ועורכי הדין, כתבות עיתונות, חיפוש חופשי ועוד. בבניית האתר שמנו דגש על עיצוב נקי, מסודר ומזמין, ממשק מפותח וניווט קל ואינטואיטיבי לגולש.

998