072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפוש
Say - brand strategy & expression הנה חברה לפיתוח מותג ותקשורת שיווקית המתמחה בעיצוב תדמית ואריזה גראפית כוללת לחברות, ישויות, מוצרים ואירועים, תוך שימת דגש על האסטרטגיה המתאימה ללקוח ולמוצריו.
בניית אתר אינטרנט לחברה, נבע מהצורך לשינוי התדמית השיווקית של החברה, בהצגה ייחודית של גלילת האתר בצורה אופקית על ממשק HTML הנתון לעריכה וקריא למנועי חיפוש.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל ממפגש עם הלקוח. העיצוב ובניית הקונספט נעשה ע"י Say - brand strategy & expression וכולל

  •  גלילה אופקית.
  •  ניתן לעריכה ופיתוח באמצעות משרד אחורי (Back Office).
  •  משלב פלאש, טקסט, וידאו ואלמנטים שלתמונה.
  •  מערכת שימור לקוחות והרשמה באתר.
  •  קריא למנועי חיפוש.
  •  מסגרת זמן צפופה לפיתוח האתר.

כל זאת, במטרה לבניית אתר תדמיתי זה. בבניית אתר החברה, פותח אתר ייחודי המאפשר גלילה אופקית בעל ממשק ייחודי, המקנה ערך מוסף, תחקום וקדמה.


הביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול אחורית יעילה, המאפשרת עריכת תוכן באמצעות עורך טקסט, שילוב תמונות, קטעי פלאש ומערכת שימור לקוחות. המערכת מאפשרת לבצע שינויים בכל חלקי האתר, הוספה והורדה של מידע לא רלוונטי לאחר זמן. האתר מורכב מקטגוריות וקטגוריות משנה הבנויות בצורת עץ, ומכילות מידע רב שאינו בולט לעיין בהסתכלות ראשונית של הגולש את האתר.

תוצאה:
אתר אינטרנט תדמיתי ייחודי, המשלב מידע על הסטודיו יחד עם הצגת הפרויקטים המבוצעים בחברה. בניית האתר לא כללה את עיצובו. העיצוב שנבנה לאתר ע"י חברת Say , מושך ומשלב ממשק מתוחכם ומפותח המאפשר את הנעת האתר לצדדים ונותן תחושת ניווט קלה ונגישה בין עמודי האתר. בבניית האתר שמנו דגש על מתן כלי עבודה נוח וייצוגי לחברה, שיציג אותה בגאווה באינטרנט, ימתג את פניה ויעביר את מסריה.

1000