072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושחברת "יעד ניהול" הינה חברת ייעוץ המספקת פתרונות מתקדמים וחכמים בתחום מערכות המידע והנדסת תעשייה וניהול. צוות יעד ניהול מורכב מבעלי מקצוע מנוסים, הערוכים למתן מענה כולל לפתרון בתחום טכנולוגיה המחשוב. כמו כן, שיפור שיטות תהליכים בארגון ושרותי ייעוץ הניתנים למפעלים תעשייתיים ולארגונים מספקי שירותים.


התהליך:
תהליך בניית אתר החל ממפגש עם הלקוח, בו הוגדר שוק היעד של האתר, מטרותיו והכיוונים להתפתחותו העתידית של האתר. הגדרה זו כללה שילוב ידיעות גוגל אדסנס (AdSense )באתר, תפריטים נעים ומידע רב שיועבר באמצעות כתבות. כאן החל שלב העיצוב ובניית הקונספט של האתר, זאת במטרה לבניית אתר תדמיתי זה. חברת יעד ניהול שמה דגש על ניווט נח ומתוחכם המאפשר התמצאות קלה וגישה נוחה למידע באתר על ידי קידום מידע רב לעמוד הבית, מה שיגביר את מציאת המידע ביתר קלות.


הביצוע:
בניית אתר אינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול מתוחכמת, מערכת המאפשרת עריכת תוכן באמצעות עורך טקסט בסגנון וורד. המערכת מאפשרת לבצע שינויים בכל חלקי האתר, הוספה והורדה של מידע שאינו רלוונטי לאחר זמן.
האתר מורכב מקטגוריות וקטגוריות משנה הבנויות בצורת עץ, ומכילות מידע רב שאינו בולט לעיין בהסתכלות ראשונית של הגולש את האתר. עיצוב נקי ומזמין וקידום אתר תוך אופטימיזציה מדויקת והבאת קישורים רלוונטיים לאתר.


התוצאה:
אתר אינטרנט תדמיתי המשלב מידע ותוכן על חברת "יעד ניהול" ושירותיה השונים. האתר מלווה בתמונות תדמיתיות שניקנו בבנק תמונות. שמנו דגש על עיצוב מזמין שישאיר את הגולשים באתר ויגרום להם לרצות לראות עוד, תוך ממשק ניווט נוח ואינטואיטיבי המאפשר התמצאות קלה. בניית אתר האינטרנט כללה הדרכה פרונטאלית להתמודדות עם מערכת הניהול והוספת תכנים לאתר.
לסיום, תהליך אופטימיזציה ממוקד יחד עם חקר מילות מפתח, שהביא לקידום האתר באופן שוטף מידי חודש ועד היום, במנועי החיפוש האלגוריתמיים.612