072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית אתר אינטרנט, לחברי וועד עובדי הבינלאומי הראשון, מייצג את האינטרסים של עובדי הבנק ופועל על מנת לספק מידע לעובדי הבנק. הצורך בבניית אתר נבע מהצורך לעדכן את עובדי הבנק באופן שוטף, בתהליכים, חדשות, מבצעים, נהלי עבודה, זכויות עובדים ועוד.


התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת רצונות הוועד, לגבי מטרות האתר והמסר השיווקי. עם אלפי עובדים בכל רחבי הארץ, וועד שנלחם למען עובדיו, לא יכול להתמודד עם מאות שאלות שצצות וחוזרות על עצמן ללא אתר אינטרנט. לאחר הגדרות אלו, החל שלב העיצוב ובניית קונספט הגראפי.
את העיצוב ביצעה חברת לגאיה, המלווה את הפרויקט מרגע החל. בלווי צמוד מחברתנו, במהלך פיתוח הממשק והניווט בו, הושגה המטרה הראשונית. במטרה להציג ולספק מידע שוטף לעובדי הבנק, ולאחר עליית האתר לאוויר, עובדי הבנק מתעדכנים בצורה מהירה נגישה ושוטפת.

ביצוע:

בניית אתר האינטרנט החלה בפירוק הגרפיקה שקיבלנו מחברת לגאיה. הבנייה כללה פיתוח מערכת ניהול תוכן המאפשרת שינוי ועריכה של כל תוכן האתר לרבות הבאנרים הפרסומיים, המוקרנים לעובדי הבנק ומוטמעים בממשק האתר. בעזרת ממשק נוח וידידותי מתאפשרת גישה למידע בצורה קלה ונוחה. לחברי הוועד אפשרות להוסיף עמודי תוכן, לשלוט במידע ולהמשיך להעצים את המידע והכוח, המשודר באמצעות האינטרנט ולהוות וועד חזק יותר אל מול ההנהלה הראשית של הבנק.
בשלב זה החל קידום האתר והפצתו במנועי החיפוש. טרם עליית האתר לאוויר בצורה מלאה הושגו מספר הבנות בין וועד העובדים להנהלה המרכזית של הבנק.


תוצאה:
אתר אינטרנט תדמיתי המשלב מידע ותוכן, ומכיל את כל המידע שמעניין את עובדי הבנק הבינלאומי. חופשות, מבצעים, הנחת, חדשות, זכויות ועוד, עתה נענים באמצעות האינטרנט. זרימה והמשכיות המוקרנת מעיצוב האתר מאפשרת אף צפייה בגלריות תמונות מחופשות אליהן יצאו עובדי הבנק במרוכז. גאוות היחידה שחשים כעת עובדי הבנק, תחושת השייכות וההשתייכות עולה בקנה אחד עם הצלחת הפרויקט.
לסיכום, אתר האינטרנט הבנוי בצורה דינאמית, ומותאם למידותיו של הלקוח. תפור ועשוי בדיוק לפי רצונות הלקוח ומאפשר מעורבות עובדים ע"י שאילת שאלות, שיתוף חדשות וקבלת מידע. כל זאת על גבי ממשק מפותח המאפשר ניווט קל ואחיד לאורך כל האתר.


613