072-2709900

ליצירת קשר

שם
דוא”ל
טלפון
תיאור הפנייה
 חדשות
מערכת שימור לקוחותתור וייז בניית אתרים - מציגה מערכת שימור לקוחות.
גם אנחנו בפייסבוקתור וויז בניית אתרים ברשת החברתית פייסבוק
תרגום משפטיניב תרגומים מספקת שרותי תרגום משפטי לחברות ולפרטיים.
 כתבות
בניית אתרים בהתאמה אישית
שיווק ברשתות חברתיות
פייסבוק ככלי שיווקי
שיתוף פייסבוק וטוויטר באתרי אינטרנט
דירוג אתרים במנועי חיפושבניית האתר "טליה", זמרת ויוצרת, כללה תהליך של מיתוג, במטרה להעביר את היצירות שלה בצורה אומנותית ואיכותית.

התהליך:
תהליך בניית האתר החל מהגדרת שוק היעד ומטרות האתר. לאחר הגדרת נתונים אלו, החל שלב העיצוב ובניית קונספט גרפי מתאים. המטרה הראשונית הייתה הצגה תדמיתנית של טליה בתור זמרת ויוצרת תוך חשיפת הפרויקטים בהם היא לוקחת חלק. באפיון האתר הוחלט על בניית אתר אינטרנט תדמיתי אשר ייתן לטליה כרטיס ביקור ראשוני ואיזור אישי בו תוכל להציג את יצירותיה ולהזמין את מעריציה להופעות הקרובות.

ביצוע:
בניית אתר האינטרנט כללה בנייה של מערכת ניהול תוכן המאפשרת, באמצעות שם משתמש וסיסמא, לגשת לאזורים נפרדים באתר, ובעזרת ממשק נוח וידידותי, לבצע שינויים ותוספות באתר בצורה קלה ונוחה. בצורה זו ניתן להוסיף ולהוריד תאריכי הופעות, להכניס שירים חדשים ויצירות חדשות ולשתף על בסיס קבוע את המעריצים בסיפורים אישיים וחוויות אישיות של טליה.

תוצאה:
אתר אינטרנט תדמיתי עם חזות מושכת ותמונות ברמה גבוהה המשקפות את היוצרת בצורה אמיתית .דרך הגלישה באתר האינטרנט של טליה ניתן להכיר את יצירותיה, ואף להאזין להם בעזרת נגן מוסיקה אשר מתנגן ומתחדש בכל עמוד, וכך גם להנעים את זמן הגלישה.
בבניית האתר ל"טליה" שמנו דגש על עיצוב נקי והצגה אומנותית יחד עם ממשק מפותח ומתקדם.


595